Firemní Kemp AD Group 2018

Firemní kemp 2018 21

Minulý týden proběhl další ročník našeho oblíbeného firemního Kempu AD Group. Po několika letech jsme se opět vrátili na Baldovec, kde jsme si to v neuvěřitelném počtu, téměř 150 zaměstnanců, pořádně užili.

Od brzkého rána nám svítilo sluníčko a celý den bylo krásné počasí ve znamení babího léta.

Letošní ročník byl oproti těm předchozím trochu odlišný. Dětičky jsme nechali doma a akce se z víkendu přesunula do pracovního týdne. Hlavním cílem bylo odreagovat se od svých každodenních pracovních povinností a navíc poznat další fajn lidi z celé naší skupiny.

Po příjezdu čekal na všechny účastníky welcome drink a občerstvení a hned poté jsme se rozdělili do 14 týmů a pustili se do dopolední týmové hry Baldyard.

Vyzkoušeli jsme si zajímavé úkoly, zaměřené na logiku, motoriku či zdatnost a zároveň jsme u toho také poznali nové kolegy z ostatních firem.

V odpolední části jsme se vrhli na oblíbené turnaje v nohejbale a beach volejbale a ostatní si zahráli paintball, vyzkoušeli lanovku či lukostřelbu a nebo využili krásného počasí pro výlet či osvěžení v bazénu.

Po večeři následovalo už vyhlášení výsledků všech turnajů a hned poté večerní program, který zajišťoval DJ Mirek.

Všem účastníkům patří velké díky za jejich nasazení, bojovnost, a hlavně za dobrou náladu, která byla pro nás tou největší odměnou.

Těšíme se zase za rok 🙂

Vendy Rosívalová a Katka Mrnuštíková, Marketing

Přihlašte se k odběru e-Zpravodaje e-mailem

Poučení o ochraně osobních údajů naleznete na tomto linku.

Sledujte nás na FACEBOOKU

Sledujte nás na LinkedIn

LinkedinPraha

Osadní 774/35
170 00 Praha 7
T: +420 541 420 910
E:

Brno

Sochorova 3178/23
616 00 Brno
T: +420 541 420 910-911
E:

Copyright © 2019 Arch.Design, s.r.o. | Ochrana osobních údajů | Webdesign Brno by GRAFIQUE
Top